;

JURORS

Chairman
Preliminary Evaluation
Second Evaluation
Final Evaluation
Overseas
China
  • He Renke
  • David Kusuma
  • Chen Guoqiang
  • Ren He
  • Wu Jian
  • Zhao Chao
  • Jarmo Suominen
  • Juha Kosonen
  • Simon Collins
  • CHOI Keeyeul
  • Sun Lingyun
  • Chen Dongliang
  • Li Jie
  • E Dong
  • Liu Haoran
  • Soon-In Lee
  • Duan Shengfeng
  • Shangguan Changshu
  • Nicola Butti
  • Zhong Suping
  • Guo Ying
  • Liu Zongming
  • Filippo Merli
  • Zhou Ligang
  • Andrea Ponti
  • Lan Chao
  • Yoshiaki Osada
  • Hu Xiao
  • Wei Jie
  • Christian Blyt
  • Adrien Nazez
  • Ye Dehui
  • Chen Bo
  • Huang Xujing
  • Tang Wenquan
  • Ma Fei
  • Wang Chao
  • Ji Lei
  • Li Min
  • Zhang Zhan
  • Wang Nai
  • Wu Zhijun
  • Zou Zhenmeng
  • Cao Ming
  • Wang Nianwen
  • Zhang Qunxing
  • Han Peng
  • Wang Zhenya
  • Cui Tianjian
  • Ding Zhiyong
  • Wang Xiaohui
  • Xu Kaiqiang
  • Jiang Shaohua
  • Xu Ming
  • Zhang Ye
  • Bai Yong
  • Song Xiewei
  • Xin Xiangyang
  • Linghao Zhang
  • Sébastien Maleville
  • John van de Water
  • Torsten Valeur
  • Moritz LUDWIG
  • Wu Huanlong
  • Sun Shouqian
  • Shao Jingfeng
  • Liu Xin
  • Wang Qingbin
  • Zhang Ming
  • Qin Jingyan
  • Leo Ma
  • Ding Wei
  • Jin Changbao
  • Hao Ninghui
  • Victor Lei
  • Carson
  • Zhu Chen
  • Oded Ezer
  • Shinnoske Sugisaki
  • Chris Woebken
  • Richard Hutten
  • Fons Hickmann
  • Thomas KVAN
  • Mirko Ilic
  • Sun Yuanbo
  • Huo Yunfeng
  • Tang Yaoyao
  • Yang Wenqing
  • Zhan Qinchuan
  • Wang Liduan
  • Xie Yong
  • Chen Feng
  • Peng Shengfang
  • Peng Xuelin
  • Luo Wanlan
  • Han Rong
  • Liu Yujie
  • Liu Yanbin
  • Wang Yuefei
  • Dirco Fong
  • Zhao Chao
  • Xie Yuxian
  • Tong Huiming
  • Sayoon Hong
  • Srini Srinivasan
  • David Grossman
  • Matteo O. Ingaramo
  • Paul Priestman
  • Mathis Heller
  • denisJMK
  • Moritz LUDWIG
  • Maki Hirakawa
  • Suresh Sethi
  • Troels Seidenfaden
  • Thomas Garvey
  • Zeng Hui
  • Gao Feng
  • Han Ting
  • Hu Qizhi
  • Huang Junhui
  • Li Qi
  • Ma Yu
  • Pan Changxue
  • Sun Li
  • Wang Zhong
  • Xue Yi
  • Yin Zhengsheng
  • Zhang Xiaokai
  • Li Yichao
  • Chen Shibin
  • Zhou Lin
  • Liu Yang
  • Xiong Wei
  • Gu Cong
  • Ji Xiaoliang
  • Chen Lu
  • Wang Xiaoai
  • Wei Min
  • Jiang Chunhui
  • Cao Lei
  • Bao Liangyou
  • Deng Ming
  • Gao Honghe
  • Guan Tao
  • Liu Yang
  • Zhang Liming
  • Wang Lin
  • Sun Jian
  • Jin Zisen
  • Chi Wei
  • Zhai Xiaomin
  • Cao Zhaoyang
  • Wang Yan
  • Chen Guoqiang
  • Zhang Qi
  • Tapani Hyvönen
  • Michael Young
  • Masayuki Kurokawa
  • Dirk Schumann
  • Chen Jiang
  • David Kusuma
  • He Renke
  • Gert Trauernicht
  • Bao Shidu
  • Bi Xuefeng
  • Cai Jun
  • Chen Dongliang
  • Franci Feng
  • Hang Jian
  • Cathy Huang
  • Rhonda Jiang
  • Li Lifeng
  • Lin Jiayang
  • Sean Shih
  • Wang Jianzhong
  • Xue Wenkai
  • Song Weizu
  • BAEK BYUNG KOOK
  • Bertrand Derome
  • Davide Scomparin
  • Elena Raho
  • Hannu Pöppönen
  • Susanne Lengyel
  • Tully Gehan
  • Zhou Yufang
  • Dong Zhanwei
  • Li Yanbo
  • Feng Xiao
  • Luo Yufen
  • Luo Huan
  • Liao Liting
  • Huang Yantao
  • Liu Yuan
  • Li Jie
  • Zhang Qunxing
  • Xiong Zhenhua
  • Zhao Yubo
  • Huang Jing
  • Zheng Dedong
  • Shu Ping
  • Qiu Yueye
  • Chen Hongzhi
  • Xiao Shuilong
  • Zhu Jun
  • Zhou Liqun
  • Chen Liyu
  • Li Yubing
  • Yan Guojun
  • Ao Ran
  • Li Honggang
  • Zong Xuemei
  • Shi Jianzhong
  • Chen Chunmei
  • Li Hua
  • Liang Zhenhui
  • Chen Jing
  • Gao Nan
  • Tang Wenquan
  • Chen Haibo
  • Zhao Bing
  • Li Shouqiang
  • Ye Genjun
  • Huang Zhonghao
  • Tang Jingting
  • Yin Bin
  • Lv Jigang
  • Wang Nianwen
  • Zhang Junxia
  • Wang Haijiao
  • Yan Rui
  • Cao Pengfei
  • Li Wei
  • Li Fenglang
  • Xiang Zhongxia
  • Sun Jianbin